Категории

Билтен

Деновиве ако не и утре / One of These Days If Not Tomorrow Цела големина

Деновиве ако не и утре / One of These Days If Not Tomorrow

Избрана поезија од Јовица Ивановски, на македонски и на англиски. (2009)

Превод на англиски: Елизабета Баковска и др.

Едиција EvaTas, книга 02

кога друг пат ќе решиш да ми недостасуваш 
покажи ми првин како се пати громогласно

Повеќе детали

120 ден.

Намалена цена!

-50%

240 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 10 loyalty points. Your cart will total 10 points that can be converted into a voucher of 10 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-928-92-5, 13x20 см., 216 страници 
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
– Био-библиографска белешка

  • Извадок
    PDF извадок од книгата
  • Press
    Соопштение за јавноста

мобилна верзија