Категории

Билтен

Летото кога научив да летам Цела големина

Летото кога научив да летам

Роман од Јасминка Петровиќ (2018) 

Превод од српски: Калина Буневска Исаковска. 

Едиција Бушавко книга 11

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 25 loyalty points. Your cart will total 25 points that can be converted into a voucher of 25 ден..


ISBN 978-9989-59-673-5, 13х19 cm., 187 страници 
корица: мат пластифицирана 

Дополнителни содржини:
- Белешка за авторката.


мобилна верзија