Категории

Билтен

Дојди на едно чудно место Цела големина

Дојди на едно чудно место

Роман од Весна Алексиќ (2017) 

Превод од српски: Калина Буневска Исаковска. 

Едиција Бушавко книга 10

Повеќе детали

150 ден.

Намалена цена!

-50%

300 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 12 loyalty points. Your cart will total 12 points that can be converted into a voucher of 12 ден..


ISBN 978-9989-59-671-1, 13х19 cm., 148 страници
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
- Белешка за авторката.


Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија