Категории

Билтен

Природата и културата во ерата на друштвените мрежи Цела големина

Природата и културата во ерата на друштвените мрежи

Есеи од Анета Пауноска (2017) 

Едиција Индра, книга 17

Повеќе детали

200 ден.

Намалена цена!

-50%

400 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 16 loyalty points. Your cart will total 16 points that can be converted into a voucher of 16 ден..


ISBN 978-9989-59-670-4, 14x20 cm., 178 страници 
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
- Белешка за авторката


Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија