Категории

Билтен

Mоjата славна другарка Цела големина

Mоjата славна другарка

Роман од Ивана Гуљашевиќ (2017)

Превод од хрватски Калина Буневска Исаковска. 

Едиција Бушавко книга 09

Повеќе детали

100 ден.

Намалена цена!

-50%

200 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 8 loyalty points. Your cart will total 8 points that can be converted into a voucher of 8 ден..


ISBN 978-9989-59-668-1, 13х19 cm., 112 страници
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
- Белешка за авторката.


Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија