Категории

Билтен

Избрани песни Цела големина

Избрани песни

Избор поезија од Марко Томаш (2016) 
Избрал и приредил: Флавио Ригонат. 

Превод од босански: Калина Буневска Исаковска. 

Едиција Морфеј, книга 21

Повеќе детали

100 ден.

Намалена цена!

-50%

200 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 8 loyalty points. Your cart will total 8 points that can be converted into a voucher of 8 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-665-0, 12x17 cm., 120 страници
корица: мат пластифицирана 

Дополнителни содржини: Белешка за авторот.  

мобилна верзија