Категории

Билтен

(Не) прашувај ме како сум Цела големина

(Не) прашувај ме како сум

Роман од Ивана Лукиќ (2016) 

Превод од српски: Калина Буневска Исаковска. 

Едиција Бушавко книга 08

Повеќе детали

60 ден.

Намалена цена!

-70%

200 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


ISBN 978-9989-59-664-3, 13х19 cm., 114 страници
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
- Илустрации на Душан Павлиќ
- Белешка за авторката.

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија