Категории

Билтен

Политика, Порнографија, Поезија Цела големина

Политика, Порнографија, Поезија

Поезија од Бојан Марјановиќ (2016) 

Превод од српски: Елизабета Баковска. 

Едиција Бореа, книга 38

Повеќе детали

75 ден.

Намалена цена!

-70%

250 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 6 loyalty points. Your cart will total 6 points that can be converted into a voucher of 6 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-663-6, 19x13 cm., 172 страници 
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
- Био-библиографска белешка
 

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија