Категории

Билтен

Глоговиот џбун и други драми Цела големина

Глоговиот џбун и други драми

Собрани драми од Братислав Димитров (2016) 

Едиција Гестус, книга 04 
Приредила Јелена Лужина. 


Повеќе детали

250 ден.

Намалена цена!

-50%

500 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 20 loyalty points. Your cart will total 20 points that can be converted into a voucher of 20 ден..


ISBN 978-9989-59-657-5, 14x20 cm., 294 страници 
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
– Предговор од приредувачката 
– Белешка за авторотмобилна верзија