Категории

Билтен

Ова е најстрашниот ден во мојот живот Цела големина

Ова е најстрашниот ден во мојот живот

Роман од Јасминка Петровиќ, еКнига, на македонски. 

Превод од српски: Калина Буневска Исаковска. 

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-653-7

Дополнителни содржини:
- Илустрации на Добросав Боб Живковиќ
- Белешка за авторот.  

  

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 6.09

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија