Категории

Билтен

Дека да Цела големина

Дека да

Последната книга поезија од Игор Исаковски, еКнига, на македонски. 

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-660-5

Автор на корицата: Сашо Димоски

Дополнителни содржини:
- Био-библиографска белешка
 

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 3.57

мобилна верзија