Категории

Билтен

Девојчето што ги прескокна небесата Цела големина

Девојчето што ги прескокна небесата

Роман од Зоран Понграшиќ (2016) 

Превод од хрватски: Калина Буневска Исаковска. 

Едиција Бушавко, книга 06 

Повеќе детали

75 ден.

Намалена цена!

-70%

250 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 6 loyalty points. Your cart will total 6 points that can be converted into a voucher of 6 ден..


ISBN 978-9989-59-642-1, 194 страници 
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
- Белешка за авторот.    


Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија