Категории

Билтен

Ова е најстрашниот ден од мојот живот Цела големина

Ова е најстрашниот ден од мојот живот

Роман од Јасминка Петровиќ (2015) 

Превод од српски: Калина Буневска Исаковска. 

Едиција Бушавко, книга 05

Повеќе детали

72 ден.

Намалена цена!

-70%

240 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 6 loyalty points. Your cart will total 6 points that can be converted into a voucher of 6 ден..


ISBN 978-9989-59-640-7, 13x20 cm., 86 страници 
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
- Илустрации на Добросав Боб Живковиќ
- Белешка за авторот.  

  

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија