Категории

Билтен

Триста ветрила! Или за преведувањето и за пребродувањето Цела големина

Триста ветрила! Или за преведувањето и за пребродувањето

Есеј од Огнен Чемерски (2015) 

Едиција Индра, книга 14

Повеќе детали

120 ден.

Намалена цена!

-70%

400 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 10 loyalty points. Your cart will total 10 points that can be converted into a voucher of 10 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-636-0, 14x20 cm., 215 страници 
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
- Мал англиско-македонски поморјански поимник
- Илустрации
- Белешка за авторот.
  

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија