Категории

Билтен

Главата на големата риба Цела големина

Главата на големата риба

Роман од Огњен Свиличиќ (2015) 

Превод од хрватски: Калина Буневска Исаковска. 

Едиција EvaTas Проза, книга 02

Повеќе детали

120 ден.

Намалена цена!

-70%

400 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 10 loyalty points. Your cart will total 10 points that can be converted into a voucher of 10 ден..


ISBN 978-9989-59-635-3, 13x20 cm., 132 страници 
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини: Белешка за авторот. 

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија