Категории

Билтен

Животинско царство Цела големина

Животинско царство

Роман од Давид Албахари (2015) 

Превод од српски: Елизабета Баковска. 

Едиција EvaTas Проза, книга 01

Повеќе детали

200 ден.

Намалена цена!

-50%

400 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 16 loyalty points. Your cart will total 16 points that can be converted into a voucher of 16 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-634-6, 13x20 cm., 133 страници 
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини: Белешка за авторот.

мобилна верзија