Категории

Билтен

Стихораскажувалка Цела големина

Стихораскажувалка

Поезија од Благица Секулоска (2015) 

Едиција Бореа, книга 37

Повеќе детали

60 ден.

Намалена цена!

-70%

200 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


ISBN 978-9989-59-633-9, 12x17 cm., 126 страници 
корица: мат пластифицирана 

Илустрации на корица и внатрешен дел: 
Александра Кардалевска

Дополнителни содржини:
- Био-библиографска белешка
Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија