Категории

Билтен

Дека да Цела големина

Дека да

Последната книга поезија од Игор Исаковски (2015)

Едиција Бореа, книга 36

Повеќе детали

170 ден.

Намалена цена!

-50%

340 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 14 loyalty points. Your cart will total 14 points that can be converted into a voucher of 14 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-632-2, 12x17 cm., 149 страници 
корица: мат пластифицирана

Автор на корицата: Сашо Димоски

Дополнителни содржини:
- Био-библиографска белешка
 

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија