Категории

Билтен

Без збогум на сето тоа Цела големина

Без збогум на сето тоа

Раскази од Снежана Букал (2015) 

Превод од хрватски: Калина Буневска Исаковска. 

Едиција Урбан флуид, книга 20

Повеќе детали

120 ден.

Намалена цена!

-50%

240 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 10 loyalty points. Your cart will total 10 points that can be converted into a voucher of 10 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-630-8, 14x20 cm., 271 страница 
корица: мат пластифицирана

Мотив на корица: Рене Магрит, „Човечка состојба“, 1935 
Дополнителни содржини: 
– Био-библиографска белешка

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија