Категории

Билтен

Вчера Цела големина

Вчера

Роман од Агота Кристоф (2014) 

Превод од француски: Катица Гароска Ацевска. 

Едиција с.р., книга 45

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 15 loyalty points. Your cart will total 15 points that can be converted into a voucher of 15 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-627-8, 14x20 cm., 144 страници
корица: мат пластифицирана 

Дополнителни содржини: Био-библиографска белешка  

мобилна верзија