Категории

Билтен

Љубовта за време на Детето од Малштет Цела големина

Љубовта за време на Детето од Малштет

Раскази од Клеменс Ј. Зец, еКнига, на македонски.  

Превод од германски: Елизабета Линднер. 

внимание!!!
книгава содржи: експлицитни сцени, насилство, некрофилија, инцест, секс, мастурбација, s&m, bondage, piss...
книгава не е препорачлива за малолетни читатели. ниту за малодушни. ниту за пуританци.
конзервативци може да ја читаат, ама скришно.
предупредени сте.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989596162

Фотографија на корицата: Милан Јосифов 
Дополнителни содржини:
– Био-библиографска белешка


  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 4.77

мобилна верзија