Категории

Билтен

Љубовта за време на Детето од Малштет Цела големина

Љубовта за време на Детето од Малштет

Раскази од Клеменс Ј. Зец (2014) 

Превод од германски: Елизабета Линднер. 

Едиција Урбан флуид, книга 18

внимание!!!
книгава содржи: експлицитни сцени, насилство, некрофилија, инцест, секс, мастурбација, s&m, bondage, piss...
книгава не е препорачлива за малолетни читатели. ниту за малодушни. ниту за пуританци.
конзервативци може да ја читаат, ама скришно.
предупредени сте.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 33 loyalty points. Your cart will total 33 points that can be converted into a voucher of 33 ден..


ISBN 978-9989-59-614-8, 14x20 cm., 280 страници 
корица: мат пластифицирана 

Фотографија на корицата: Милан Јосифов 
Дополнителни содржини:
– Био-библиографска белешка


мобилна верзија