Категории

Билтен

Во некои денови / An manchen Tagen / On Some Days Цела големина

Во некои денови / An manchen Tagen / On Some Days

Избрана поезија од Јурген Ненѕа, на македонски, германски и англиски (2014) 

Превод на македонски: Елизабета Линднер.
Превод на англиски: Ричард Мартин.

Едиција EvaTas, книга 17

Повеќе детали

120 ден.

Намалена цена!

-50%

240 ден.

» Додај во моја листа на желби

By buying this product you can collect up to 10 loyalty points. Your cart will total 10 points that can be converted into a voucher of 10 ден..


ISBN 978-9989-59-604-9, 13x20 см., 160 страници 
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини: Белешка за авторот.
Фотографија на корицата: Марјан Стојковски
 

мобилна верзија