Категории

Билтен

Индиго есен Цела големина

Индиго есен

Поезија од Горана Митровиќ (2014) 

Едиција Бореа, книга 31

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 15 loyalty points. Your cart will total 15 points that can be converted into a voucher of 15 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-594-3, 12x17 см., 180 страници 
корица: мат пластифицирана 

Фотографија на корицата: Срѓан Митровиќ 

Дополнителни содржини: 
– Наместо био

мобилна верзија