Категории

Билтен

Под притисок Цела големина

Под притисок

Збирка раскази од Фарук Шехиќ, еКнига, на македонски. 

Превод од босански: Игор Исаковски. 

Раскази брутално искрени, без никаква помисла за политичка коректност.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


ISBN 978-9989-59-569-1

Дополнителни содржини:
– Поговор од Јосип Млакиќ
– Био-библиографска белешка

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 7.16

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија