Категории

Билтен

Тајната на детето Иво Цела големина

Тајната на детето Иво

Роман од Снежана Букал (2013) 

Превод од српски: Калина Буневска Исаковска. 

Едиција Бушавко, книга 02

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 20 loyalty points. Your cart will total 20 points that can be converted into a voucher of 20 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-546-2, 13x20 см., 128 страници
корица: мат пластифицирана

Дополнителни содржини:
– Био-библиографска белешка

мобилна верзија