Категории

Билтен

Светлината ве чека на рецепција Цела големина

Светлината ве чека на рецепција

Избрана поезија од Игор Исаковски, еКнига, на македонски. 

напиј се многу вода,
како мене да ме земаш,
и полна нас легни.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-544-8

Дополнителни содржини: Белешка за авторот.

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 2.81

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија