Категории

Билтен

Смртта има коса од морска трева Цела големина

Смртта има коса од морска трева

Поезија од Игор Исаковски (2013) 

Едиција Бореа, книга 30

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 16 loyalty points. Your cart will total 16 points that can be converted into a voucher of 16 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 978-9989-59-532-5, 12x17 см., 112 страници 
корица: мат пластифицирана 

Дополнителни содржини: 
– Био-библиографска белешка 

мобилна верзија