Категории

Билтен

I Love the Ones They Spit On Цела големина

I Love the Ones They Spit On

Избрана поезија од Миле Стоиќ, еКнига, на англиски. 
Авторски избор. 

Превод од хрватски: Чарлс Симиќ, Ејми Гоп, Горан Симиќ и др.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989595288

Репродукција на корицата: Татјана Милаковиќ
Дополнителни содржини: Белешка за авторот. 

  • Јазик: англиски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 2.66

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија