Категории

Билтен

Ни беше толку убаво! (Табу II) Цела големина

Ни беше толку убаво! (Табу II)

Роман од Сибила Петлевски, еКнига, на македонски.

Превод од хрватски: Игор Исаковски.

Пишуван како биографски роман и семејна сага, романот „Ни беше толку убаво!“ раскажува за психоаналитичарот чиј живот е всушност психограм на дваесеттиот век.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989594885

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 6.21

мобилна верзија