Категории

Билтен

За смешното: теориите на хуморот низ призмата на расказот Цела големина

За смешното: теориите на хуморот низ призмата на расказот

Теориски труд од областа на хуморот во книжевноста, од Румена Бужаровска, еКнига, на македонски.

Од што се состои смешното? Што е тоа хумор?

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989594861

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 4.65

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија