Категории

Билтен

Спиј пред вечерта Цела големина

Спиј пред вечерта

Роман од Магдалена Бол, еКнига, на македонски.

Превод од англиски: Елизабета Баковска.

Како што Маријана се бори со своите демони, а нам ни запира здивот додека ѝ се ближи осумнаесеттиот роденден, „Спиј пред вечерта“ на Магдалена Бол ни покажува дека за да се најдеме себеси, понекогаш прво мораме да се изгубиме.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989594854

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 2.45

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија