Категории

Билтен

Под виножитото на ноќта Цела големина

Под виножитото на ноќта

Избрана поезија од Тристан Виндторн, еКнига, на македонски.

Превод на македонски: Игор Исаковски.

ова е самиот зачеток и семе
за раса различна од цвеќињата
закопани во црната почва…

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989594786

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 1.46

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија