Категории

Билтен

Surviving Цела големина

Surviving

Избрана поезија од Богомил Ѓузел, еКнига, на англиски.

Превод на англиски: повеќе преведувачи.

...дур не се застебли многугодишен
онаму кајшто газеше најмногу
твојот дом

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989594779

  • Јазик: англиски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 1.89

мобилна верзија