Категории

Билтен

Гец и Маер Цела големина

Гец и Маер

Роман од Давид Албахари, еКнига, на македонски.

Превод од српски: Елизабета Линднер.

Албахари раскажува силна историска сага, не заборавајќи дека историјата не може да се раскаже без голем сомнеж…

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989594694

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 3.12

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија