Категории

Билтен

Град во огледало Цела големина

Град во огледало

Роман од Мирко Ковач, еКнига, на македонски.

Превод од хрватски: Катица Гароска Ацевска.

Награди:
„Владимир Назор“, „Аугуст Шеноа“ и „Киклоп“ во Хрватска, „13 јули“ во Црна Гора и „Меша Селимовиќ“ во Босна и Херцеговина. 

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989594663

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 3.86

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија