Категории

Билтен

Erased Spaces Цела големина

Erased Spaces

Избрана поезија од Катица Ќулавкова, еКнига, на англиски.

Превод на англиски: Бела Глигорова. Преводот го уреди Метју Мекдоналд.

големо чистење
за големо полнење.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


ISBN 9789989594618

  • Јазик: англиски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 2.12

мобилна верзија