Категории

Билтен

Nenapisana pjesma Цела големина

Nenapisana pjesma

Избрана поезија од Јосип Ости, еКнига, на хрватски.

Со светлина на неочекуван спомен
го изгонува мракот кој снежи врз страниците на мојата
сè уште ненапишана книга.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


ISBN 9789989594588

  • Јазик: хрватски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 1.46

мобилна верзија