Категории

Билтен

Вулкан: Oдбрана поезија Цела големина

Вулкан: Oдбрана поезија

Одбрана поезија од Есад Бабачиќ, еКнига, на македонски.

Превод од словенечки: Игор Исаковски.
Уредила: Намита Субиото.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


ISBN 9789989594519

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 2.06

мобилна верзија