Категории

Билтен

Осмица Цела големина

Осмица

Збирка раскази од Румена Бужаровска, еКнига, на македонски.

Бужаровска умее мошне суптилно да ја испровоцира читателската свест, да поттикне на размислување и на критичко соочување со денешниот бизарен свет.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989594489

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 2.16

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија