Категории

Билтен

Ronjenje na dah Цела големина

Ronjenje na dah

Избрана поезија од Бранко Чегец, еКнига, на хрватски.

видов и едни модри, неуморни и предлабоки очи:
сакав во себе да ја потиснам страста за нуркање, но не можев
да го тргнам погледот

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


ISBN 9789989594458

  • Јазик: хрватски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 1.56

мобилна верзија