Категории

Билтен

Нуркање на здив Цела големина

Нуркање на здив

Избрана поезија од Бранко Чегец, еКнига, на македонски. 

Превод на македонски: Игор Исаковски.

видов и едни модри, неуморни и предлабоки очи:
сакав во себе да ја потиснам страста за нуркање, но не можев
да го тргнам погледот

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


ISBN 9789989594441

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 2.07

мобилна верзија