Категории

Билтен

Cosmopolis Цела големина

Cosmopolis

Избрана поезија од Алеш Дебељак, еКнига, на англиски.

Превод на англиски: Кристофер Мерил, Ендрју Завацки и Алеш Дебељак.

со градите, во кои воздухот се претвора
во тон, дишам

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989594403

  • Јазик: англиски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 1.55

мобилна верзија