Категории

Билтен

Деновиве ако не и утре Цела големина

Деновиве ако не и утре

Избрана поезија од Јовица Ивановски, еКнига, на македонски. 

кога друг пат ќе решиш да ми недостасуваш 
покажи ми првин како се пати громогласно

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989594267

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 2.14

мобилна верзија