Категории

Билтен

Joined Faces Цела големина

Joined Faces

Избрана поезија од Сибила Петлевски, еКнига, на англиски. 

Превод на англиски: Миљенко Ковачиќек и Сибила Петлевски.
 

Не сме ние неизлечиви. Такво е добата.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989594229

  • Јазик: англиски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 2.17

мобилна верзија