Категории

Билтен

Споени лица Цела големина

Споени лица

Избрана поезија од Сибила Петлевски, еКнига, на македонски. 

Превод на македонски: Игор Исаковски.

Не сме ние неизлечиви. Такво е добата.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


ISBN 9789989594205

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 2.19

мобилна верзија