Категории

Билтен

Музика и скорбут / Música i escorbut / Music and Scurvy Цела големина

Музика и скорбут / Música i escorbut / Music and Scurvy

Поезија од Ана Агилар-Амат, еКнига, на македонски, каталонски и англиски. 

Превод на македонски: Магдалена Хорват. 
Превод на англиски: Ана Кроу.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989593994

  • Јазик: македонски, каталонски, англиски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 5.27

мобилна верзија