Категории

Билтен

Преку полињата / Over de velden / Across the Fields Цела големина

Преку полињата / Over de velden / Across the Fields

Нова и избрана поезија од Ханс ван де Ваарсенбург, еКнига, на македонски, холандски и англиски јазик.  

Превод на македонски: Игор Исаковски. 
Превод на англиски: Питер Бореас.
 

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989593987

  • Јазик: македонски, холандски, англиски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 5.22

мобилна верзија