Категории

Билтен

Горко-слатки парчиња Цела големина

Горко-слатки парчиња

Современи холандски раскази, избрал и уредил Герит Бусинк, еКнига, на македонски. 

Превод од англиски: Игор Исаковски. 

Неверојатно е како холандските писатели со справуваат со спротивставените сили на либерализмот и конзервативизмот, конфликтот и задоволството, слободната мисла и религиозноста.

Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


Купувачите кои го купиле овој наслов, купиле и:

ISBN 9789989593970

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 2.88

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија