Категории

Билтен

Баналии Цела големина

Баналии

Поетска збирка од Бране Мозетич, еКнига, на македонски. 

Превод од словенечки: Лидија Димковска.

„Јенкова награда“ 2003, Друштво на словенечките писатели  


Повеќе детали

By buying this product you can collect up to 5 loyalty points. Your cart will total 5 points that can be converted into a voucher of 5 ден..


ISBN 9789989593888

  • Јазик: македонски
  • Формати на документи во zip-от: epub | mobi | azw3
  • Големина на zip документот (MB): 2.14

Social Login


Нови наслови

» Во моментов нема нови наслови

мобилна верзија